Lohesurf Austraalias

Austraalia on üks parimaid kohti maailmas lohesurfi jaoks. Üle 35 877 kilomeetri rannajoont, kus on laineid, tuult ja siledat vett kõigi sõitjate jaoks.

Maailma suurim saar on lohesurfi paradiis. Lõputute liivarandade ja veega koht pakub lohesurfaritele troopilist, subtroopilist ja parasvöötme kliimat. Erinevad tuulte kiirused teevad lohesurfi ideaalseks.

Lääne-Austraalias pakub Safety Bay kristallselget siledat vett, mis on kaitstud ümbritsevate saartega, ilma paatide, ujujate ja muude takistusteta. Shoal Water Bay on aga tõsiselt parim koht Perthis sinu lohesurfi sõitude jaoks.

Margaret River pakub siledat vett liivavalli taga. Augustas, kus tuul puhub koidust ehani.

New South Walesis, Old Bar on koht siidiselt sileda kristallselge veega, mis avaneb ookeanile koos paljude sõidukohtadega. Victorias, St. Kilda' oma keskse asukohaga ja sileda veega teevad West Beachist ideaalse koha õppimiseks ja kuuma koha ka edasijõudnud sõitjate jaoks.

Kui sa oled Queenslandis, Noosavilles, Sunshine Coastil, siis siin on valged liivarannad, soe vesi, lained ja sile vesi koos pidevalt puhuvate tuultega peaaegu aastaringselt. St Kildast on tulnud palju Austraalia parimaid freestyle sõitjaid. 2 tunni sõidu kaugusel Melbournist on maailmatasemel lained ja perfektselt sile vesi kõigi tuulesuunade jaoks.

Contarf ja Brighton Beach, mis on samuti Queenslandis on samuti ideaalne asukoht lohesurfi õppimiseks. Madal vesi ja suur ala teevad õppimise mitte ainult lihtsaks vaid ka täiesti turvaliseks.

Port Douglas asub Great Barrier Reefi lähistel ja pakub troopilist kliimat ja aastaringset keskmist tuulekiirust 7-8 m/s.

Lõpetuseks, Queenslandi Agnes Water tuuled on ideaalsed lohesurfi jaoks tuulega kõigist suundadest ja päikesega 310 päeva aastas.