Lohesurf Bahamal

Kristallselge ja soe vesi teeb Bahamast, saarte ketist mis jääb Floridast lõuasse, lohesurfi jaoks puhta rõõmu. Neli ilusat saart - Nassau Spanish Wells, Eluthera ja Harbour Islands on lühikese reisi kaugusel, et põgeneda eemale linnakärast. Bahama pealinna, Nassausse jäämine sarnaneb natuke Las Vegasele koos oma uhkete kuurortitega ja hasartmängude ning meelelahutusega. Siin on aga häid lohesurfi kohti ja suurepäraseid laevavrakke, millest üle hüpata või kuhu sukelduda.

Koha nimi: Blue hill, New Providence
Peamine linn: Nassua
Parimad tuuled: oktoobrist märtsini - trade winds
Tuule tingimused: 6 - 10 m/s
Tuule tingimused: Talvel head, suvel mitte väga head
Vee tüüp: Segalained, sile vesi ja mõningad lained
Vee temperatuur: šortsid või bikiinid
Ööelu: Oo jaa!

Lohesurfi varustus: tuuled on siiin natuke vähem järjepidevad kui muudes Kariibi mere osades. Surfikohad on üsna vähese külastavusega ja kohalikud surfarid on sõbralikud, nii et see on õppimiseks hea koht.

South Beach - Blue Hillis on madal laguun mis ulatub miili jagu välja. Koos madala veega tuleb aga klaassile vesi.

Coral Harbor, kui sa tahad surfata otse hotelli juurest, siis see on koht kus sa saad rannast lohe õhku lasta.

Cable Bay on samuti hea koht mõningate lainetega. See on koht kus sa võid pidutseda, hasartmänge mängida ja järgmisel päeval lohega sõita.

Goodman's laht on suurepärane väike lohesurfi koht aga see ei ole väga suur, nii et sa pead kindel olema mida sa teed ja olema ettevaatlik teiste ümber olevate lohesurfarite suhtes.

Teistes kohtades tulevad lained Atlandi ookeanilt. Siin on ka teisi saari mida avastada ja Spanish Wells on selle tegemiseks ja rohkem saare kultuuri kogemiseks suurepärane. Vesi on soe ja kristallselge koos liivase põhjaga.

Muud tegevused/ ööelu:
Maailmatasemel kasiinod ja ööelu hoiab sind üleval öö läbi. Head söögid, maksuvaba ostlemine ja ka sukeldumine, tennis, golf, ratsutamine ja snorkeldamine pakuvad meelelahutust.

Kui tuult ei ole, siis rendi motoroller või auto ja mine sõida ringi ja avasta saart. Kui sa tunned seiklusjanu, siis mine mõnele välimisele saarele et püüda kala, sukelduda või võtta helikopteri sõit ja näha kõike linnulennult.