Lohesurf Barbadosel

Barbadose lohesurfil on oma osa suurepäraseid lohesurfi kohti ja võid kindel olla, et suure tõenäosusega on sul vähemalt ühel päeval vaja 6m lohe. Olles kaugeim ida Kariibi lohesurfi saar, on see tuntud kui üks tuuliseim ja ühtlasema tuulega piirkondi Kariibi meres. Tugevad idatuuled on parimad lõunarannikul, silmas tuleb aga pidada hoovuseid, kuna need muutuvad tugevaks.

Parimad tuuled: detsembrist juunini
Parimad lained: novembrist märtsini
Tuule tingimused: 7 - 12 m/s
Vee temperatuur: šortsid/bikiinid
Vee tüüp: segalained - lained
Ilm: troopiline - soe kuni kuum
Ööelu: Jah - restoranid, baarid ja klubid

Enesekindlad lainesõitjad armastavad seda kohta kuna siia tulevad suured lained otse Atlandi ookeanilt. Surfers Point on üks paljudest headest surfikohtadest ja hea ka lohesurfi jaoks. Ole ettevaatlik sõites teiste lohede lähedal - sa võid siin kohata ka proffe.

Lohevarustus

Järjepidevate tuultega on Silver Rock rand lõunarannikul peamine lohesurfi koht kus võib leida veest väljaulatuvaid laevavrakke ja palju lohetajaid. Kui asjad peaksid valesti minema jõuad sa ikkagi tagasi Silver Sand Beachile.

Barbadose lõunarannik on lohesurfarite jaoks ideaalne koht peatumiseks, kes tahavad häid restorane, populaarset ööelu ja samas olla lainete ja tuule läheduses. Kõige järjepidevamad kohad lainete jaoks siin on South Point ja Brandon's. Läheduses on ka teisi kohti - need on Freights Bay ja Accra.

Barbadosel on lihtne ringi liikuda nii et sul ei ole vaja paati. See on aga ka koht kuhu tuleb kaasa võtta oma lohesurfi tagavaraosad. Asi on viimastel aastatel paramaks läinud aga Barbados ei ole selles suhtes siiani väga hästi varustatud võrreldes teiste sufikohtadega Kariibi mere saartel.

Kui sa jääd Silver Sands Beachile, Surfer's Baysse või Silver Rockile siis ei ole surfama minemiseks autot vaja. Majutust on lihtne leida iga hinnatasemega. Sa tahad tõenäoliselt näha ka ülejäänut sellest ilusast saarest ja avastada mõne muu laine või lohesurfi koha ja auto on seega vajalik.

Muud tegevused:

Soup Bowls idarannikul on maailmatasemel lainesurfi koht kus on käinud ka Kelly Slater ja lõunapoolne surferite laht on Freights.
Kuulsuste nägemine tuleb välja ei ole samuti siinpool Kariibi merd haruldane.