Lohesurf Floridas, Ameerikas

Lohesurf Floridas tähendab lõputuid võimalusi. Mõlemal rannikul (ida ja lääne) on palju lohesurfi kohti. Lõuna pool Florida Keys leiad sa sooja kaitstud vee. Põhjapool rannikul on mitmeid väikelinnade seas asuvaid liivaseid randasid. Need kohad on vähem asustatud, nii et sa võid leida täiesti tühje randu.

Siin saavad kokku kaks erinevat veekogu, põhjustades erinevad tuule tingimused. Floridas võib lohesurfiga tegeleda aastaringselt. Tugevamad tuuled saabuvad külmematel kuudel oktoobrist aprillini. Nõrgemad termotuuled puhuvad tavaliselt maist kuni septembrini. Neid on raskem ette ennustada. Ohtlikud tuulepuhangud võivad tekkida ka soojematel kuudel, nii et kontrollige alati tingimusi enne merele minekut. Tavaliselt tuul varieerub, nii et kontrollige iga päev muutuseid. Meeldetuletav koolitus on alati hea idee algajate lohesurfarite jaoks, eriti kui oled piirkonnas esimest korda.

Juhul kui võtate kaasa oma varustuse, siis keskmised kuni suured lohed on kaasa võtmiseks parimad.

Kui sa elad Floridas, siis sa ilmselt ei satu kunagi kõikidesse parimatesse Florida lohesurfi kohtadesse. Rannajoon on lõputu ja samuti lohe lendulaskmise võimalused. See ei ole halb koht elama asumiseks, kui sa saad elada Ameerikas ja tahad lohetada aastaringselt ilma lennukiga reisimata. Mitmekesisus on see sõna, mis võtab kindlasti kokku Florida lohesurfi.

Me keskendume lohesurfile Tampas ja Miamis aga kui te kord teete tutvust selle osariigiga, leiate et lohetamiseks on ka palju teisi kohti. Florida lohesurfi ühendusel on uskumatus koguses üksikasjalikku teavet iga konkreetse piirkonna kohta. Kui te kõik selle läbi vaatate, siis olete valmis. Nii Tampa laht kui ka Miami on rahvastatud piirkonnad aga lohesurf on suurepärane ja olemas on ka piisavalt instruktoreid.


Elukallidus Floridas: http://www.numbeo.com/cost-of-living/city_result.jsp?country=United+Stat...