Lohesurf Arubal

Lohesurf Arubal asub Kariibide lõunaosas ja olles natuke kaugemal lääne pool, asub see eraldi ülejäänud Kariibi mere saarte ketist. Nende jaoks kes teavad ei ole see mingi saladuslik pärl. Tänu peaaegu olematule sademete hulgale on see saar saanud väga populaarseks päikese, tuule ja päikese nautijate kohaks.

Parimad tuuled: jaanuarist septembrini ja kogu aasta
Tuule tugevus: 9-13 m/s
Vee temperatuur: šortsid/bikiinid
Vee tüüp: sile vesi, segalained, natuke laineid
Ilm: troopiline - soe kuni kuum
Ööelu: Jah - restoranid, baarid ja klubid

lohesurf.eu

Arubast on samuti saanud suur lemmik kõige heaga nii jõuka kui keskklassist reisija jaoks. Soe vesi ja soojad tuuled - ilusad rannad ja kõigile sobivad tingimused, algajatest professionaalideni - tähendab, et Arubal lihtsalt peab ära käima. Arubal on kõik tingimused, madalast siledast veest kuni suurepäraste laineteni kui orkaanid saarest mööduvad.

Lohesurf ja tuuled:
Kuna Arubal on ilus, vähese vihmaga päikeseline kliima, siis parim aeg Arubal on jaanuarist septembrini ja aastaringselt 9-13 m/s kirdetuultega. Vihmaperiood ei ole halb ja korralikud aga natuke nõrgemad tuuled puhuvad ka okroobrist kuni detsembrini.

Lohesurfi kohad ümber saare:

Fishermans Hut. Siin on maatuul ja mõnikord puhanguline. Valge liivane rand on lohe lendu laskmiseks üsna väike aga siin õpivad inimesed lohekoolidega. Vesi on madal ja kena sile. Hoiduge korallidest.

Boca Grandi on kohalike koht, mis sobib rohkem kogenud sõitjale. Siin on meretuul ja tuulest või orkaani paisudest võivad tekivad lained.

Arashi on natuke eradatud koht vana maja juures loode Arubal. Siin on suurepärane sile vesi aga sobib pigem rohkem kogenud sõitjatele, kuna tuul puhub maa poolt.

Embarcadero, mis asub lennujaama lähedal on maatuulega lohesurfi koht, mis sobib edasijõudnud ja kogenud sõitjale. Vees on kinniseotud paadid ja sõitjal peab olema piisavalt kogemusi, et neid vältida.

Muud tegevused - transport:

Väikesel saarel on lihtne ringi liikuda, nii et ära muretse auto pärast kui sul on vaja kuskile minna - lihtsalt võta takso või mine bussiga. Autosid on siiski võimalik rentida nagu ka motorollereid ja jalgrattaid.

Ööelu Arubal on samuti päris hea ja sa naudid siin head ööelu hotellide reas või Orangestadi kesklinnas. Ka õhtud on erilised basseiniäärsete baaride ja restoranidega, mis hoiavad su klaasid täidetud kui sa peale päevast lohesurfi lõõgastud.

Arubal on ka ühe ohutuma Kariibi mere saare hea maine.

Kui tuul peaks vaibuma, siis on võimalus ka sukelduma või hobusega ratsutama minna.

Elukallidus Arubal: http://tinyurl.com/h4sknrs